על Ion

האוויר שאנו נושמים זה מקור החיים שלנו.
US Enviromental Protection Agency
מראה שאיכות אוויר הפנימית מהווה איום סביבתי מספר ארבע על בני האדם.
כ 65% הדבקות הצטננות מתרחשות בחללים סגורים.
במקרה של הקורונה רוב ההדבקות מתרחשות בחללים סגורים.

אוויר הוא המשאב החשוב ביותר לבני אדם כל אחד מאיתנו שואף 20 קילוגרם ממנו בכל יום.
מכאן שאיכות האוויר משפיעה באופן בלתי נמנע על מצבו הבריאותי והנפשי של האדם.
באופן טבעי אנו מרגישים שאוויר בים, אוויר בהרים, אוויר בטבע. הם טריים יותר מאוויר בערים שלנו או בתוך בתים או בחללים סגורים שאנו חיים.
אנו יודעים כי לאוויר מהרים, חופי ים, טבע יש השפעה חיובית על בריאות האדם, לא רק מהניסיון שלנו אלה מחקרים מדעיים מראים שאחת הסיבות העיקריות להרגשה הטובה והשפעה חיובית על בריאות האדם, נגרמות ע"י ריכוזי יונים חיוביים ושליליים שמיוצרים באופן טבעי ע"י קרינת השמש, רוח, ים ומפלי מים.

אופק תקשורת - מערכת מתקדמת לניקוי אויר

באזור חוף הים נקבל כמויות של ions/cm3  5000

בטבע פתוח נקבל
ions/cm3  2000

ברכסי הרים  נקבל
ions/cm3  15000

בעיר נקבל
ions/cm3  500

בבתים ומקומות סגורים נקבל   ions/cm3  100

אורך החיים המודרני בעולם מתנהל ברובו במקומות סגורים האוויר בחלל הסגור שרובנו נושמים בתדירות גבוה יותר מן האוויר החיצוני. הוא בעל חשיבות עליונה לבריאותנו. מחקרים מראים שחללים סגורים מהווים חממה להתרבות וירוסים ,חיידקים, עובש, עשן, ריחות, אבק ועוד. המסקנה המתבקשת מכך היא הצורך בהעשרת איכות האוויר הקיים בחללים סגורים, ככל שכמות היונים תהיה גבוהה יותר כך איכות האוויר תהיה טובה ואיכותית יותר לבריאותנו.

מחקרים מראים כי תהליך ינון וניקוי האוויר מתרחש בטבע באופן רציף בכל ימות השנה ללא הפסקה זו הסיבה שאנו חשים מלאי אנרגיה ונינוחים בטבע אולם בשגרה היום יומית שלנו כאשר אנו מבלים יותר מ 80% מזמננו במקומות סגורים איכות האוויר המקורה מהווה גורם מכריע לבריאותנו ולרווחתנו אוויר מקורה זה מושפע מגורמים שונים-למשל, חומרי בניין, אוויר חיצוני מזוהם, פעילות אנושית, זיהום אוויר. VOCS.

במקומות סגורים קיים מחסור של יונים חיוביים ושליליים באוויר מכיוון שמקורות האנרגיה הטבעיים המייצרים יונים חיוביים ושליליים שמש,ים ורוחות נעדרים כאן הטכנולוגיה שלנו באה לידי ביטוי. המערכת שלנו עובדת 24/7 ללא חלקים מתכלים מבוססת על טכנולוגיה ישראלית מוגנת פטנט בטוחה ומוגנת בריאותית.

המערכת מזרימה יונים חיוביים ושליליים כמו שזה מיוצר בטבע לחלל האוויר ומעלה את רמת היונים לערכים שמנטרלים מזהמים במגוון סוגים.
פעולת יצירת יונים חיוביים ושליליים גורמת למספר דברים:
א- נטרול פתוגנים – וירוסים קורונה פלואנזה (שפעת), מארס, פוליו,אי קולי
ב-נטרול בקטריות ועובש
ג-הורדת כמות חלקיקים מרחפים באוויר
ד-נטרול חלקי ריחות
ה-ניטרול חשמל סטטי -במעבדות, מכוני מחקר, תעשיה, מחלקות רפואיות ועוד
ו-חיסכון באנרגיה –עקב שיפור באיכות האוויר ניתן להקטין את צריכת החשמל עבור מיזוג עד כ 30% .
ז-בפרויקטים חדשים בהקמה בהן מותקנות מערכות טיהור אוויר על בסיס יונים חיוביים ושליליים מהנדסי מיזוג על פי הנחיות אשרה יכולים להקטין את גודל מערכות המיזוג בכללותן ולחסוך כסף רב.

Hebrew